02-10-2017 15:05 GÜNDEM

Beypazarı Belediyespor lige hızlı başladı

Beypazarı Belediye Spor sezona farklı galibiyet ile başladı. Belediye Spor Teknik direktörü Özgür Bediz geleceğe yönelik hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Beypazarı Belediyespor lige hızlı başladı

2017-2018 Amatör Futbol Sezonu bu hafta itibariyle başladı. Beypazarı Belediye Spor ilk rakibi Demetevler Karadeniz Gücü karşısında 7-1lik skorla lige flaş bir giriş yaptı. Beypazarı Belediye Spor teknik direktörü Özgür Bediz takım hakkında açıklamalarda bulundu. Bediz “ 1. Kümede mücadele ediyoruz ve hedefimiz şampiyon olarak bir üst lige çıkmak. Bununla ilgili olarak çalışmalarımız devam ediyor. Gerek transferler olsun gerek ağustosun 15 inden itibaren yaptığımız antremanlarımız olsun Yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Takımı güçlendirmek adına bu yıl daha sağlam adımların atıldığını söyleyen teknik direktör “daha önceden sadece kendi futbolcularımız vardı. Bu yıl Ankara’dan ve çevre illerden transferlerimiz yapıldı. Süper amatör lige çıkmaya çalışacağız. Bunlar nasip işi biz çalışacağız” direk sözlerine devam etti.

 

Tuncer Kaplan en büyük destekçimiz

Beypazarı Belediye Spor teknik direktörü Özgür Bediz takımın en büyük destekçisinin Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan olduğunu söyledi. “Takımımız belediyenin takımı, belediye bizim en büyük desteğimiz. Sağ olsun Tuncer kaplan bizden hiçbir desteğini sakınmadı. Yine başkanımızın aracılığıyla Eti Soda bize sponsor oldu.” diyen Bediz bu tür güçlü işletmelerin spor kulübüne destek çıktığı taktirde  Beypazarı Belediye Sporun gelişeceğine inandığını ifade etti.

 

Lig maliyetleri oldukça yüksek

Beypazarı Belediye Sporun bu yılki muhtemel gideri 250-300 bin lira civarında. “Bölgesel amatör ligi ve altındaki liglere devletin hiçbir desteği olmuyor. Bölgesel amatör ligde ve 3. Ligden itibaren federasyon ama oda yeterli gelmiyor. Yani 2. Ligde bir takımın olması 1buçuk trilyon ve bunun ancak yarısını federasyon karşılıyor. Bizim daha iyi bir ligde oynamamız için 750 bin lira gibi bir rakam Beypazarı’nın dinamiği olmak zorunda.” diyen Bediz, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplanın elinden geleni yaptığını vurguladı. Teknik Direktör Takımın gelişimi ve ilerlemesi için bölgedeki büyük işletmelerin de harekete geçmesi gerektiğini vurgulayarak sözlerine son verdi.
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
reklam
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğerreklam