13-07-2017 13:48 GÜNDEM

Gençlik merkezi sanat kursları başladı

Gençlerin topluma kazandırılması kültür ve sanat faaliyetlerinde yer alması için çalışmalarına devam eden Beypazarı Belediyesi, gençlik merkezinde gerçekleştirdiği sanat kursları başladı.

Gençlik merkezi sanat kursları başladı

GENÇLİK MERKEZİ SANAT KURSLARI BAŞLADI

Gençlerin topluma kazandırılması kültür ve sanat faaliyetlerinde yer alması için çalışmalarına devam eden Beypazarı Belediyesi, gençlik merkezinde gerçekleştirdiği sanat kursları başladı. Katılımcıların ücretsiz olarak Gitar, Bağlama, Piano, Bateri, Keman, Ud, Kanun, Ney ve Şan eğitimlerinden faydalanabilecek. Böylece gençler, her biri alanında uzman eğitmenler tarafından verilen kurslara katılarak, yeteneklerini geliştirme ve ilgi alanlarının üzerine eğilme fırsatı bulacak.

Gençlik merkezi kurslarının Beypazarlı gençler için çok iyi bir fırsat ve aynı zamanda gençler için çok büyük bir yatırım olduğunu belirten Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, “Gençlik merkezi bünyesinde ücretsiz olarak açılan kurslar gençliğin sosyal ve kültürel gelişimlerine olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle gençlerimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Kurs kayıtları devam etmekte olup kayıt yaptırmak isteyen kursiyerler Beypazarı Belediyesi Gençlik Merkezi’ne başvurabilirler.
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
reklam
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğerreklam