09-10-2017 16:59 GÜNDEM

“Öğrenciler, daha çok kültür etkinliği istiyor”

BEYPAZARI birçok kültür faaliyetinin öncüsü olmaya devam ediyor. İlçenin ödüllü fotoğraf sanatçısı Yalçın Okyay’ın hazırladığı portre sergisi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu’nda sergileniyor.

“Öğrenciler, daha çok kültür etkinliği istiyor”

Katıldığı birçok ulusal ve uluslararası alanda ödül alarak Beypazarı’nı temsil eden Yalçın Okyay, uzun uğraşlar sonunda hazırladığı ve Beypazarı’na ait kişilerle oluşturduğu portre sergisi Beypazarı Meslek Yüksekokulu’nda sergilenmeye başladı.

OKYAY’IN SERGİSİNE YOĞUN İLGİ

Serginin üniversitede sergilenmesi konusunda öncülük eden Beypazarı Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Nihat Demirtaş, “Öğrencilerimiz bu tarz etkinliklerin olmasını istiyor ve ilgi oldukça yoğun. Suluhan’da olan sergiden sonra bunun üniversitemizde de olmasını istedim. Beypazarı Belediyesi’nden Kültür Müdürü Zafer Poyraz’ın da yardımları ile bu sergiyi üniversitemize getirdik” dedi. Bu tarz portrelerin uzun uğraşlar sonucu ortaya çıktığını bildiklerini ifade eden Demirtaş, “Bizim fotoğrafçılık dersimiz var ve öğrencilerimizin ilgisi olduğunu biliyorduk. Okulumuz için de güzel bir etkinlik oldu. Öğrencilerimiz de Beypazarı’nda böyle etkinliklerin daha fazla olmasını istiyor” diyerek sözlerini sonlandırdı. 

 
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
reklam
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğerreklam