04-04-2017 Sonnur Hakbilen

Yayın hayatına 2013 Kasım ayında başlayan Tanış ANKARA Gazetesi, Yenimahalle, Kızılcahamam, Kahramankazan ve Çamlıdere başta olmak üzere tüm Ankara'nın sesi oldu . 2014 Yerel Yönetim Seçimleri'nde 1,500 milyon adet dağıtımı yapılan gazetemiz 2015 yılında Ankara tamamına hitap ederek yayın hayatına devam etti. www.tanisgazetesi.com.tr olarak ulusal haber anlayışı ile Ankara’nın gündemine ışık tutan Tanış ANKARA şimdide Tanış BEYPAZARI olarak  ilçenin sesi olacak.

İlçemize katkı sağlamak için buradayız

İnsanlarımızın siyasi, ticari ve sosyal haberleri ihtiva eden çeşitli konulardaki gelişmelerden ve olaylardan haberdar olmak arzusu, bölgelere yönelmemizi teşvik etti. Gazetemiz, bu arzuyu yazılı olarak ve açık bir şekilde takdim etmek için siz değerli okurlarımız ile buluştuk. Ankara’nın en önemli ilçelerinden biri olan Beypazarı; bozulmamış kültürü, tarihi geçmişi ve doğal güzelliği ile Başkent’e renk katıyor. Tanış Beypazarı olarak 50.000 nüfuslu bir ilçenin tanıtımı kültürünü, sorun ve sıkıntılarını başarılarını sevinçlerini, üzüntülerini dile getirmek ve aileden biri olarak ilçemize katkı sağlamak için buradayız.

Sorunları eleştirmeyi değil çözümler aramayı hedefleyecektir

Umuyorum ki,  gazete ile birlikte yayın hayatına başlayacak olan www.tanisbeypazari.com adlı internet sitemizde herkesin bir noktada buluşabilecekleri,  birbirilerini daha iyi tanıyabilecekleri,  daha fazla kaynaşabilecekleri bir ortam yaratmak adına iyi bir vesile olacaktır. Sitemizin ve gazetemizin en büyük hedefi, eskiden günümüze kadar unutulmuş veya unutulmaya yüz tutmuş birçok önemli değerlerimizi tekrar hayata döndürmek, halkımız arasında her geçen gün azalmakta olan yardımlaşmayı tekrar arttırmak, ayırt etmeksizin herkesin sıkıntılarına çare olabilecek yolları göstermek, birlik ve beraberliğin tekrar üst seviyelerde olabilmesi için her türlü çabayı sarf etmek olacaktır.  Gazetemiz de ve internet sayfamızda bulunan farklı kategoriler büyük-küçük herkese hitap edecektir. Gazetemiz halkımızın içinde bulundukları sorunları eleştirmeyi değil, sadece sorunları belirleyip, çözümleri için çareler aramayı hedefleyecektir.

Işık tutmak amacını gütmekteyiz

Tanış Medya Ailesi olarak sadece haber kaynağı niteliğinde olmayıp, halkımızın kültürel, ahlaki ve manevi sorunlarına ışık tutmak amacını gütmekteyiz. Tanış BEYPAZARI ile de bölgede yaşayan halkımızın yaşantısını, kültürünü ve adetlerini herkese tanıtmak görevlerimizin başında gelmektedir.  Yapacağımız işlerden beklediğimiz en büyük menfaat ise halkımız arasındaki sevginin, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin artması olacaktır. Bu vesileyle bizlere destek olan Beypazarı Kaymakamı Sn. Kadir Ekinci'ye, Beypazarı Belediye Başkanı Sn.Tuncer Kaplan'a, siyasi parti temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlara, esnafa, çiftçilerimize ve siz değerli okuyucularımıza çok teşekkür ediyorum.

 

 
Sonnur Hakbilen Diğer Yazıları
reklam
reklam
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
reklam
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğerreklam